Tester oprogramowania

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko tester oprogramowania.

Szukasz pracy w bliskiej odległości od uczelni, w miejscu doskonale skomunikowanym (tramwaj, SKM)
– zainteresuj się nasza ofertą.

Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa

Opis stanowiska:

• prowadzenie testów funkcjonalnych,
• raportowanie wyników testów,
• współpraca z zespołem programistów.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
• kreatywność izdolności analityczne,
• skrupulatność w realizowaniu zadań,
• umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
• dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

• udział w innowacyjnych, cyklicznych projektach,
• podnoszenie kwalifikacji,
• zdobywanie nowych umiejętności,
• urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
• praca od 4 – 8 godzin dziennie,
• elastyczny grafik,
• wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kwalifikacjami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@awek.com.pl

W aplikacji koniecznie prosimy podać informację o Państwa dostępności w poszczególnych dniach tygodnia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz przepisami prawa polskiego”.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz przepisami prawa polskiego”.