O firmie

Awek Sp. z o. o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów wspomagających procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Wraz z rozwojem firmy, powstały pierwsze systemy, które w trakcie kilkunastoletniej działalności firmy, sukcesywnie przekształcały się w zaawansowane projekty informatyczne, zgodnie z zasadami pracy systemów ERP.

Doświadczenie

AWEK Sp. z o.o. powstała w 1987 roku. Na rynku technologii IT jesteśmy jednym z pierwszych polskich przedsiębiorstw. Zatrudniamy około czterdziestu specjalistów z dziedziny informatyki, księgowości, ekonomii oraz zarządzania. Struktura organizacyjna firmy gwarantuje swobodne rozwiązywanie problemów poprzez użycie nowoczesnych technologii informatycznych.

Nasza misja:

„Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, tworzymy nowoczesne i kompleksowe systemy informatyczne zaspokajające najbardziej zaawansowane potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw.”

W trakcie kilkunastoletniej działalności opracowaliśmy szereg rozwiązań do wspomagania zarządzania firmą. Dzięki ich modułowej budowie tworzymy techniki dostosowane do najbardziej specjalizowanych potrzeb użytkownika. Działalność firmy Awek polega na dostarczaniu usług w zakresie:

  • konsultingu systemowego projektowanie rozwiązań informatycznych w oparciu o analizę biznesową,
  • tworzenia aplikacji dedykowanych w oparciu o technologie w zakresie których firma posiada kompetencje,
  • produkcja autorskiego oprogramowania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem,
  • integracji systemów informatycznych różnych producentów,
  • wdrażania, instalacji, uruchamiania i utrzymania proponowanych rozwiązań informatycznych
  • serwisowania, utrzymywania stałego dostępu i wspomagania klienta w całym okresie eksploatacyjnym produktu
  • szkoleń w zakresie IT.