Profil działania

Awek istnieje na rynku informatycznym od 1988 roku. Główną specjalizacją firmy jest tworzenie oprogramowania informatycznego, wspomagającego procesy prowadzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Celem firmy jest świadczenie usług z zakresu dostarczania kompleksowych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw o różnym profilu i skali działalności.

Nasi Klienci

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy sektora prywatnego o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim, spółki giełdowe a także instytucje i urzędy państwowe.

Kompletność oferowanych usług

Obok prac związanych z tworzeniem oprogramowania i integracją systemów świadczymy także usługi dodatkowe, mające na celu dostarczenie Klientowi produktu finalnego w pełni odzwierciedlającego jego potrzeby. Kompleksowość naszej oferty obejmuje szerokie zagadnienia informatyzacji począwszy od idei i doradztwa, poprzez fazę projektu, wykonania oprogramowania, pracach wdrożeniowych i szkoleniowych oraz kompleksowych usługach utrzymania i serwisowania dostarczonych systemów kończąc.

Co nas wyróżnia?

  • posiadamy ofertę dedykowaną dla każdego Klienta o różnym profilu i skali działalności
  • wspomagamy Klienta przy wyborze najkorzystniejszego dla niego rozwiązania
  • zawsze dostosowujemy ofertę do możliwości finansowych Klienta, dostarczając jednocześnie optymalne narzędzia finalne
  • poprzez szeroką współpracę z czołowymi firmami z branży informatycznej, mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie wszystkim wyzwaniom jakie stawia Klient
  • Klientom, którzy zaufali nam poprzez wybór naszego rozwiązania, zapewniamy stałą opiekę serwisową działu asysty technicznej.