Marketing internetowy

Kreowanie wizerunku w internecie to złożone działania, dzięki którym marka staje się rozpoznawana a na stronę internetową trafia więcej osób przeszukujących zasoby internetu.

Marketing internetowy to również działania umożliwiające lepszy kontakt z klientami, oraz wypromowanie własnej działalności w sieci WWW.
Użytkownicy poszukujący informacji korzystają z wyszukiwarek, wpisując interesujące ich wyrażenia, i poprzez wyniki wyszukiwarek trafiają na określone strony WWW, przez co stają się potencjalnymi klientami.
Dobrze przeprowadzony marketing strony internetowej będzie miał na celu takie zarządzanie witryną, oraz jej tworzeniem z odpowiednim doborem tekstów, które pozwoli na znalezienie się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, a dzięki temu zwiększy się ilość wejść na stronę internetową. Samo stworzenie strony internetowej to dopiero początek pracy. Należy zadbać o wizerunek w internecie SEO, PR i marketing.

Nasze usługi w tym zakresie to m.in.:

  • Pozycjonowanie, czyli rywalizacja o jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google, w tzw. naturalnych wynikach wyszukiwania.
  • Kampanie w Google AdWords - reklamy tekstowe jak również kampanie display; wyświetlane podczas wyszukiwania czegoś o zbliżonych (do reklam) słowach kluczowych.
  • Kampanie na Facebooku – czyli precyzyjne przekierowanie z reklamy do wybranej grupy docelowej.
  • Publikacje artykułów i treści z mających na celu zwiększenie ruchu na stronie.
  • Inne działania, np. e-mail marketing, newslettery.